FILTROWANIE
×
Informacja o sposobach płatności

Dzięki płatności online mają Państwo możliwość natychmiastowego potwierdzenia Państwa rezerwacji.

Informacja o sposobach płatności

Apartamenty31

Szklarska Poręba, 1-go Maja 13/5a

Apartament typu studio dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci. Do apartamentu przynależy 1 miejsce parkingowe.

Szklarska Poręba, 1-go Maja 13/5b

Apartament dla 4 osób z 1 sypialnią salon z aneksem kuchennym. Do apartamentu przynależy 1 miejsce parkingowe.

Szklarska Poręba, 1-go Maja 13/5c

Apartament z sypialnią dla 4 dorosłych osób i 2 dzieci, salon z aneksem kuchennym. Do apartamentu przynależy 1 miejsce parkingowe.

Szklarska Poręba, 1-go Maja 13/4

Apartament typu deluxe z dwoma sypialniami dla 4 osób. Do apartamentu przynależy 1 miejsce parkingowe.

Szklarska Poręba, 1-go Maja 35A/13

Apartament dla 4 osób, typu studio z aneksem kuchennym i łazienką.

Szklarska Poręba, 1-go Maja 35A/14

Apartament dla 4 osób, 2 pokoje z 1 sypialnią, kuchnią i łazienką.

Szklarska Poręba, Górna 19/25

Komfortowy apartament z widokiem na góry. Lokal pomieści do 4 osób. W pełni wyposażony aneks kuchenny z częścią jadalnianą. Salon z balkonem. Zamykana sypialnia z dużym łóżkiem. Basen, sauna oraz siłownia na terenie obiektu (za dodatkową opłatą!)

Szklarska Poręba, Górna 19/35

Luksusowy apartament dla 8 osób, 2 sypialnie, salon na antresoli, aneks kuchenny z jadalnią oraz pokojem dziennym, 2 łazienki, balkon. Basen, sauna oraz siłownia na terenie obiektu (za dodatkową opłatą!)

Szklarska Poręba, Górna 19/36

Luksusowy dwupoziomowy Apartament dla 8 osób. W apartamencie mieści się salon z aneksem kuchennym, łazienka, balkon. Na poziomie górnym znajdują się sypialnia 2 osobowa, sypialnia 4 osobowa oraz łazienka. Basen, sauna oraz siłownia na terenie obiektu (za

Szklarska Poręba, Izerska 8c/1

Dwupokojowy przestronny apartament przeznaczony dla 4 osób, zamykana sypialnia z łóżkiem małżeńskim , łazienka z kabiną prysznicową .

Szklarska Poręba, Kilińskiego 8/34

Komfortowy oraz przestronny Apartament z widokiem na Góry wraz z basenem i sauną! Lokal pomieści do 6 osób. W pełni wyposażony aneks kuchenny z częścią jadalnianą. Salon z widokiem na pasmo Karkonoszy i balkonem. Zamykana sypialnia z dużym łóżkiem i wid

Szklarska Poręba, Kilińskiego 17A/3

Przestronny Apartament z balkonem w nowo postawionym budynku. Lokal pomieści do 4 osób. W pełni wyposażony aneks kuchenny z częścią jadalnianą. Salon , zamykana sypialnia z dużym łóżkiem oraz łazienka z prysznicem .

Szklarska Poręba, Kilińskiego 17A/32

Przestronny Apartament w nowo postawionym budynku. Lokal pomieści do 4 osób. W pełni wyposażony aneks kuchenny z częścią jadalnianą. Salon , zamykana sypialnia z dużym łóżkiem oraz łazienka z prysznicem .

Szklarska Poręba, Kilińskiego 17B/8

Przestronny , widny apartament o powierzchni 44m2 , w nowym apartamentowcu , który pomieści do 4 osób . Apartament składa się z zamykanej sypialni z dużym łóżkiem, do sypialni przynależy balkon z widokiem na okolicę . Salon z otwartą kuchnią , w salon

Szklarska Poręba, Kilińskiego 17B/10

Przestronny , widny apartament o powierzchni 44m2 , w nowym apartamentowcu , który pomieści do 6 osób . Apartament składa się z zamykanej sypialni z dużym łóżkiem, do sypialni przynależy balkon z widokiem na okolicę . Salon z otwartą kuchnią , w salon

Szklarska Poręba, Kilińskiego 17B/14

Przestronny , widny apartament o powierzchni 44m2 , w nowym apartamentowcu , który pomieści do 4 osób . Apartament składa się z zamykanej sypialni z dużym łóżkiem, do sypialni przynależy balkon z widokiem na okolicę . Salon z otwartą kuchnią , w salon

Szklarska Poręba, Kilińskiego 17B/17

Przestronny , widny apartament o powierzchni 56m2 , w nowym apartamentowcu , który pomieści do 6 osób . Apartament składa się z zamykanej sypialni z dużym łóżkiem, do sypialni przynależy balkon z widokiem na okolicę . Salon z otwartą kuchnią .

Szklarska Poręba, Kilińskiego 17B/19

Przestronny , widny apartament o powierzchni 44m2 , w nowym apartamentowcu , który pomieści do 5 osób . Apartament składa się z zamykanej sypialni z dużym łóżkiem, do sypialni przynależy balkon z widokiem na okolicę . Salon z otwartą kuchnią , w salon

Szklarska Poręba, Kilińskiego 17B/23

Przestronny , widny apartament o powierzchni 44m2 , w nowym apartamentowcu , który pomieści do 4 osób . Apartament składa się z azamykanej sypialni z dużym łóżkiem, do sypialni przynależy balkon z widokiem na okolicę . Salon z otwartą kuchnią , w salo

Szklarska Poręba, Kilińskiego 17B/24

Przestronny, widny apartament w nowo wybudowanym budynku. Lokal może pomieścić do 4 osób. Apartament składa się z zamykanej sypialni z dużym łóżkiem, do sypialni przynależy również balkon z widokiem na okolicę. Salon z rozkładaną sofą oraz z otwartym anek

Szklarska Poręba, Kilińskiego 17B/25

Przestronny , widny apartament o powierzchni 44m2 , w nowym apartamentowcu , który pomieści do 4 osób . Apartament składa się z zamykanej sypialni z dużym łóżkiem, do sypialni przynależy balkon z widokiem na okolicę . Salon z otwartą kuchnią , w salon

Szklarska Poręba, 11-go  Listopada 10/5

Apartament dla 4 osób , zamykana sypialnia z dużym łóżkiem , salon z aneksem kuchennym , w salonie rozkładana sofa . Balkon z widokiem na staw i góry . Miejsce parkingowe w garażu podziemnym .

Szklarska Poręba, Osiedle Podgórze 1D/11

Apartament 6 osobowy składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki. Znajduje się na 1 piętrze z balkonem.

Szklarska Poręba, Osiedle Podgórze 1D/20

Apartament dla 4 osób z zamykaną sypialnią z podwójnym łóżkiem. Salon z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową, dostępny balkon. Dedykowane miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Szklarska Poręba, Osiedle Podgórze 1D/21

Apartament 4 osobowy z jedną sypialnią, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka z prysznicem. Posiada wyjście na balkon. Dedykowane miejsce parkingowe.

Szklarska Poręba, Osiedle Podgórze 1D/28

Apartament 4 osobowy z jedną zamykaną sypialnią z podwójnym łóżkiem, salon z aneksem kuchennym oraz z dostępem do balkonu. Dedykowane miejsce postojowe w garażu.

Szklarska Poręba, Osiedle Podgórze 1D/27

Apartament 2 poziomowy dla 8 osób na 3 piętrze. Składa się z trzech zamykanych sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Dwie łazienki w każdej po jednym prysznicu. Z salonu wyjście na balkon.

Szklarska Poręba, Osiedle Podgórze 1E/27

Apartament 2-poziomowy dla 8 osób na 3 piętrze. Posiada 3 sypialnie oraz pokój dzienny z aneksem kuchennym, Dwie łazienki, z salonu również wyjście na balkon.

Szklarska Poręba, Osiedle Podgórze 1E/28

Apartament 1-pokojowy typu studio dla 4 osób. W pokoju aneks kuchenny jak i wyjście na balkon, łazienka. Dedykowane miejsce parkingowe.

Szklarska Poręba, Waryńskiego 1b/5

Apartament 2 pokojowy dla 5 osób, dla jednej z osób jest przeznaczony fotel jednoosobowy usytuowany w salonie. Wyposażony w salon z aneksem kuchennym, 1 sypialnię, łazienkę, balkon.

Szklarska Poręba, Żeromskiego 15c

Apartament w cichej okolicy, przystosowany dla 4 osób, zamykana sypialnia z dużym łóżkiem, salon w którym jest rozkładana sofa, aneks kuchenny, balkon z widokiem na las.