OFERTA DLA WŁAŚCICIELI

 

Zapewniamy:

 

  1. Dbałość o apartamenty, za stan których odpowiadamy,
  2. Prowadzimy rozsądną politykę marketingową,
  3. Regulujemy ceny na bieżąco, reagując na rynek,
  4. Jesteśmy w stałym kontakcie z Właścicielami,
  5. Pomagamy w okresie przygotowań apartamentu i aranżacji,
  6. Dbamy o stan budynku i współpracujemy z administracją,
  7. Robimy więcej niż wynika to wprost z umowy, bo….

 

To Państwo są naszymi Partnerami i to Waszych interesów pilnujemy.

 

 

Nasz cel …. To zadowolenie - klientów, Właścicieli i nasze.

 

 

To te czynniki wpływają na sukces biznesowy, który staramy się utrzymać w możliwie wysokiej stopie zwrotu z inwestycji, liczonej rok do roku. Tylko tak, możemy liczyć na kolejne inwestycje, rozwój rynku, a z nim nasz.

Chcemy być „pod każdym niebem” … ale nie dalej jak w Karkonoszach, bo tylko tu, będąc na miejscu, jesteśmy w stanie wykonywać naszą pracę w należyty sposób.

Jak pracujemy - pozyskujemy klientów używając nowoczesnych technik. Mamy strony internetowe zintegrowane z zaawansowanym systemem rezerwacyjnym, zapewniającym nam synchronizację w czasie rzeczywistym, 24 h 7 dni w tygodniu z zewnętrznymi operatorami - bez usług których dzisiejszy rynek wynajmów turystycznych obejść się nie może. Zapewniamy Właścicielom bezpośredni dostęp do systemu, w którym jasno widać ceny dnia, weekendu, wysokie i niskie sezony. U nas nikt nie musi się zastanawiać, czy aby na pewno dostaje raport zgodny z rzeczywistą ceną wynajmu…. U nas widać za ile „sprzedajemy noc” i jaki zysk to Właścicielowi przynosi. Te same ceny znajdują się on-line, na naszych stronach. Przejrzystość to podstawa zdrowej współpracy, nie zostawiamy miejsca na wątpliwości…  dla nas jest to oczywiste.

Z naszym systemem rezerwacyjnym mamy sprzężone narzędzia płatności on-line, klient może dokonać płatności zadatku w niewygórowanej kwocie za pomocą przekierowanego przelewu, płatności kartą kredytową, płatniczą lub BLIK-iem do pewnej kwoty. Honorujemy zagraniczne karty i mamy preautoryzację zapewniającą bez problematyczne zabezpieczenie kaucji.

Mamy więcej niż techniczne środki, jesteśmy otwarci, wyrozumiali, pomagamy bo chcemy, bo wierzymy że tak trzeba…

Posiadamy również personel, sprzątamy używając profesjonalnej chemii, zlecamy pranie pościeli i ręczników, przygotowujemy apartament tak, aby klient czuł się jakby był pierwszym gościem w tym lokalu.

 

Nowością w branży, którą wprowadziliśmy z powodzeniem, jest kompleksowa opieka nad  budynkami typu „Pensjonat”, w których oprócz wynajmu poszczególnych pokoi wykonujemy prace związane z utrzymaniem budynku i otaczającego terenu u należytej czystości i uporządkowaniu.

 

 W ramach wprowadzonych rozwiązań, oferujemy również administrowanie niewielkimi obiektami z apartamentami pod wynajem, gdzie oprócz prac porządkowych, pilnujemy terminowych przeglądów technicznych, zlecamy usuwanie awarii. Zakres obowiązków ustalamy indywidualnie z właścicielami.

 

Zapraszając do współpracy przedstawiamy w osobnym załączniku formularz umowy, który modyfikujemy – w granicach rozsądku, bo rozumiemy indywidualne potrzeby Właścicieli.

 

Wszelkie pytania odpowiemy telefonicznie lub na spotkaniu, do którego zachęcamy.

 

Nasz kontakt:

Biuro: Karpacz ul. Konstytucji 3-go Maja 26

www.everysky.pl

www.facebook.com/apartamenty.everysky/

 

E-mail:   biuro.everysky@gmail.com

E-mail:   partner.everysky@gmail.com

Dla właścicieli:  + 48 791 991 882,  +48 609 650 727

Rezerwacja :  + 48 533 123 422, + 48 720 870 310