Apartamenty EverySky

Sprawdź naszą najnowszą ofertę

Apartamenty karpacz

Our location

Nasze Apartamenty Karkonoskie to w pełni wyposażone i komfortowe lokale w Karpaczu, Kowarach, Jeleniej Górze i Szklarskiej Porębie – w najpiękniejszych miastach u podnóża najwyższego pasma górskiego Sudetów.

Atrakcyjne lokalizacje pozwolą Państwu zarówno cieszyć się pięknem górskich krajobrazów, jak i aktywnie spędzić czas wynajmując apartamenty w Jeleniej Górze czy innym ośrodku turystycznym. Bliskość wyciągów narciarskich, kompleksów basenowych oraz bogaty kalendarz imprez — to tylko kilka z atutów Every Sky oferującej apartamenty na wynajem.

CZYTAJ WIĘCEJ
Apartamenty na wynajem w karpaczu

Noclegi na wynajem

W standardzie wynajmu mieści się przygotowanie apartamentu, zaopatrzenie w świeże czyste ręczniki i pościel, środki czystości i higieny oraz obsługa Rezydenta. Dzięki temu, wybierając nasze apartamenty na wynajem, poczują się Państwo wyjątkowo.

Spełniamy również specjalne życzenia klientów — organizujemy torty urodzinowe, wycieczki jednodniowe, instruktorów narciarskich w Karpaczu, przewodników Karkonoszy — wszystko z myślą o Państwa wygodzie i potrzebach udanego wypoczynku w naszych apartamentach do wynajęcia.

DANE KONTAKTOWE
Szklarska Poręba apartamenty do wynajęcia

Nasze apartamenty

Zapoznaj się z ofertą naszych apartamentów na wynajem w Karpaczu, Szklarskiej Porębie, Jeleniej Górze oraz Kowarach. Zapraszamy do skorzystania z oferty najmu luksusowych apartamentów, w pełni wyposażonych, przez okres całego roku. Piękny widok na pasmo górskie na pewno przekona Państwa, że warto wybrać apartamenty od Every Sky.
 

Nasze aktualne promocje

W swojej ofercie posiadamy luksusowe apartamenty w Karpaczu czy Szklarskiej Porębie o różnym metrażu. W zależności od sezonu możesz trafić na ciekawe promocje obejmujące konkretne miejsca noclegowe. Sprawdź najnowsze oferty promocyjne i spędź miły pobyt w Apartamentach Every Sky.

WSZYSTKIE PROMOCJE

Ferie w Karkonoszach

Chcesz spędzić zimowe ferie z dziećmi tak aby odpocząć? Już dzisiaj możesz zarezerwować pobyt w EverSky w promocyjnej cenie

cena juz od 133,00 zł

Co nas wyróżnia?

atrakcyjna górska lokalizacja
szeroki wybór apartamentów
wysoki standard wyposażenia
pozytywne opinie naszych klientów
Sprawdź naszą ofertę

EverySky

Konstytucji 3-go Maja

58-540 Karpacz

Polska