Apartamenty EverySky

Sprawdź naszą najnowszą ofertę

Nasza lokalizacja

Nasze Apartamenty, to w pełni wyposażone i komfortowe lokale w Karpaczu, Kowarach, Jeleniej Górze i Szklarskiej Porębie – w najpiękniejszych miastach u podnóża Karkonoszy.

Atrakcyjne lokalizację, pozwolą Państwu zarówno cieszyć się pięknem górskich krajobrazów jak i aktywnie spędzić czas. Bliskość wyciągów narciarskich, kompleksów basenów, oraz bogaty kalendarz imprez w to tylko kilka z atutów oferty Every Sky.

CZYTAJ WIĘCEJ

W naszej ofercie

W standardzie wynajmu mieści się przygotowanie apartamentu, zaopatrzenie w świeże czyste ręczniki i pościel, środki czystości i higieny oraz obsługę Rezydenta.

Spełniamy również specjalne życzenia klientów, organizujemy torty urodzinowe, wycieczki jednodniowe, instruktorów narciarskich w Karpaczu, przewodników Karkonoszy, wszystko z myślą o Państwa wygodzie i potrzebach udanego wypoczynku.

DANE KONTAKTOWE

Nasze apartamenty

Zapoznaj się z ofertą naszych apartamentów. Zapraszamy do skorzystania z oferty najmu luksusowych apartamentów, w pełni wyposażonych, przez okres całego roku.
 

Nasze aktualne promocje

Sprawdź najnowsze oferty promocyjne i spędź miły pobyt w Apartamentach Every Sky.

WSZYSTKIE PROMOCJE

Ferie w Karkonoszach

Chcesz spędzić zimowe ferie z dziećmi tak aby odpocząć? Już dzisiaj możesz zarezerwować pobyt w EverSky w promocyjnej cenie

cena juz od 133,00 zł

Co nas wyróżnia?

atrakcyjna górska lokalizacja
szeroki wybór apartamentów
wysoki standard wyposażenia
pozytywne opinie naszych klientów
Sprawdź naszą ofertę

EverySky

Konstytucji 3-go Maja

58-540 Karpacz

Polska